Úterý- čtvrtý den dovolené

30. července 2014 v 15:00 | Ombre |  Deníček
Ráno jsme se dlouho dohadovali kam pojedem. Já chtěla na stezku korunami stromů, ale mamka pořád, že to je drahý. Nakonec jsem jí ukecala :)
Tak jsme tam dojeli a šli zaplatit. Byly tam hrozné fronty a stálo nás to
Stezka je na kopci, takže nahoru jsme mohli jít cestičkou nebo jet lanovkou. Jeli jsme nahoru lanovkou a dolů pěšky.
Na lanovce jsem se chvilku vzpamatovávala, ale pak už to bylo v pohodě. Až na chvilky, kdy to někdo zdržel, lanovka se z bezpečnostních důvodů zastavila a s náma to pěkně zahoupalo. Fujky.
Nahoře jsme kvůli taťkovi vyskakovali strašně dlouho, tak jsem se vykašlala na to, že máme vystupovat na stranu a šla jsem prostě dopředu abychom to zas nezastavili. Kabelka mi spadla až k nohám a zamotala jsem se. A taťkovi to trvalo tak dlouho, že to stejně zastavilo :D
Tak jsme šli konečně na stezku, která teda nebyla pldle očekávání. Jenom kousek mezi stromy a pak zatočeně nahoru na vyhlídku. Ale i když to bylo takhle a mělo to jenom 600 metrů, užili jsme si to a šli jsme tam docela dlouho, protože po cestě byla různá lana a žebřík atd. na rovnováhu. Pod tím lanem, prknem byla záchranná síť, přes kterou šlo vidět dolů těch několik metrů. Také tam bylo různé psaní o zvířatech a o lesích ČR, kde jsme se dozvěděli, že dřevo na 1000 rodiných domů vyroste v lesích ČR za 30 hodin o.o. A taky, že se rozrůstají (ty lesy, ne domy), což mě potěšilo :)
Taky se mi líbilo, že čím jsme byli výš, tím starší byly stromy, ze kterých je stezka postavená.
Konečně jsme došli nahoru, kde byla vážně krásná vyhlídka. Dolů se jde tou samou cestou, jako nahoru, nebo se jede tobogánem, který se zase platí -.-
Tak jsme šli normální cestou dolů, koupili vizitku 2103 Stezka korunami srromů Lipno a z kopečka jsme šli pěšky. Dojeli jsme na oběd a během dne už se nic zvláštního nestalo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama