Škola v přírodě- Úterý

1. června 2014 v 17:35 | Ombre |  Deníček
Ráno nás učitelka vzbudila a šli jsme na snídani, která byla vážně úžasná. Švédský stůl- člověk si může vybrat co chce. Byly tam marmelády, med, máslo, šunka atd., zelenina a taky čokoládové kuličky a kukuřicné lupínky, ke kterým bylo mléko nebo jogurt. A nakonec to nejlepší k čemu si to všechno dát- čerstvě upečené houstičky, které byly vážně boží.
Po včerejší nehodě s tyčinkou naštěstí nezůstaly žádné stopy ani ty svítící stopy na chodbě nebyly vidět (zapomněla jsem to napsat- včera si jedna kámoška pokapala tou tekutinou nohu a prošla se po chodbě a zůstaly po ní svítící stopy. Prý slyšela, že tam v noci někdo šel a zařval :D No tak jen si představte, že jdete v noci na záchod a na chodbě jsou zelený svítící stopy. UFONI!)
Dopoledne jsme měli učení a pak oběd- zeleninová polévka a krupicová kaše, dost zvláštní kombinace. Odpoledne jsme šli na výlet do Ostrovce. Pak už nás čekala večeře a večerní učení, kde jsme se dozvěděli, že si postavíme vlastní loď z přírodních materiálů (možná, že jsme se to dozvěděli už dopoledne, ale já už si to nepamatuju). Tak jsme s naší skupinkou tří holek šly najít kůru jenom proto, abychom mohly vyzkoušet jestli plave a jít tím pádem do řeky :3 Vzaly jsme si holínky, ale stejně nám tam zateklo, protože jsme šly až moc hluboko a přeteklo to přes okraje.
Pak se mě a ještě jedný kámošce udělalo špatně tak jsme šly spát už v 8 hodin, ale pak jsme ještě dělaly tohle a tamto a čistily zuby a pak přišly ostatní holky, který prostě nemohly pochopit, že když se smějou tak ostatní lidi v místnosti neusnou, takže jsem usla zase pozdě...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama