Škola v přírodě- Středa

1. června 2014 v 21:34 | Ombre |  Deníček
Vzbudila jsem se asi 10 minut před budíčkem a asi po 5 minutách rozkoukávání za mnou přišla učítelka a ptala se jak mi je. Už mi bylo naštěstí dobře. Večer začlo pršet a vydrželo to až do rána :( Říkali, že budou bouřky...
Jako včera jsme šli na snídani, na dopolední učení, na oběd a pak jsme měli hodinku volno. A protože pršelo, místo abychom šli ven jsme se koukali na film Cesta kolem světa za 80 dní. Bavilo by mě to, kdyby se třeťáci, se kterýma jsme tam jeli, u každý trapný scénky (např. když tam někdo přišel o kalhoty) nesmáli jak smyslu zbavený. Tak když se učitelka na chvíli vzdálila utekli jsme do jídelny k fotbálku a ping pongu.
Když film skončil učitelky si nás pozvaly do místnůstky, kde jsme se učili atd. a řekly nám co se bude dít dál. Během filmu rozmístily po budově 19 lístečků s otázkami, které když vyřešíme dostaneme indícii (důkaz nebo něco takového) a z těch důkazů máme zjistit slovo na šest písmen.
Vrhly jsme se do toho a řešily všechny otázky. Během toho byla večeře a my jsme si řekly, že pokud to nevyřešíme, neusnem. Všechny důkazy směřovaly na Jižní Ameriku. Nebudu to prodlužovat, jednoduše jsme to vyřešily první a tajenka byla Inkové.
Večer jsme podnikly válku křupek, křupky byly na podlaze, v postelích, jedna rozdrcená o deodorant...
Řádily jsme taky v noci, spojily jsme mojí a kámošky postel a všechny jsme si tam sedly. Dvě ksmošky potom dělaly hororový scénky a bylo to fakt super :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama