Škola v přírodě- Pondělí

31. května 2014 v 23:18 | Ombre |  Deníček
Slibovala jsem, že každý den napíšu, ale ve Varvažově nebyla wifi jak původně slibovali oni :( ...

Tak vám tak stručně napíšu co se stalo :)


Autobus přijel asi v 9 hod. a cesta do Varvažova trvala asi hodinku. Původně jsme byli trochu zhrození hlavně ze záchodů a sprch, ale postupem času to bylo lepší. Trochu. Možná.
Nás holek je ve třídě šest tak jsme dostaly pokoj pro všech šest (ale místo jedný postele dali palandu). Byla jsem v pokoji jako druhá a vybrala jsem si asi tu nejlepší postel. Vybalili jsme si a se třídou šli omrknout okolí areálu. Všude okolo byl les a hned vedle tekla řeka, kde jsme skákali na kamenech (teda dokud nás učitelka, která byla kus za náma nedohnala :D ).
Naobědvali jsme se a šli do Varvažova (asi 3 km). Bylo vedro a přitom bahno, takže když jsme šli lesíkem párkrát mi ujela noha a sjela do krásného bahínka :3 Cute!
Pak jsme měli večeři, na chvíli jsme šli do takový místnůstky za jídelnou a pak jsme šli ke klukům hrát flašku. Nejdřív jsem se jenom koukala a pak jsem se přidala a vyfasovala jenom jeden lehkej úkol :)
Vysprchovaly jsme se a kupodivu jsme ani nechtly plíseň :D a šly "spát". Nejdřív jsme ležely a pak jsem šla na záchod díky čemuž jsme začly s holkama kecat, pak jíst a nakonec na spící holky kresli tužkou na oči :D Dvě se potom vzbudily a přidaly se k nám. Jedna kámoška měla svítící tyčinky tak nám dala. Jedna kámoška tu tyčinku začla kousat a prokousla jí. Svítil jí kousek pusy tak si jí šla umýt a měla u toho docela výtlem tak vyprskla a poprskala svítícíma kapičkama dlaždičky u umyvadla, takže to vypadalo jako galaxie :D Pak jsme si lehly po dvou nahoru na palandy a šly jsme konečně spát...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama