Naše barvící party č. 2

6. května 2014 v 20:05 | Ombre |  Deníček
Včera jsme si s kámoškama udělaly barvící párty. Byla to naše druhá barvící párty. Teda aspoň na které jsem byla já :)

První párty byla ve znamení červené barvy- kámoška si chtěla udělat melíry do svých hnědých vlasů. Dopadlo to moc hezky. Ale zbylo nám strašně moc barvy tak jsme si my ostatní udělaly proužky.
-Já si udělala jeden hubeňoučkej, říkala jsem si, jestli to bude stačit a nakonec to bylo tak akorát.
-Kámoška č. 2 si udělala dva trochu tlustší proužky, ale v jejích tmavších vlasech se to ztratilo a taky jí to slušelo.
-Kámoška č. 3 to trochu přehnala. Dala si dost proužků na její blond vlasy (tu blond měla asi 2 dny) a dopadlo to tak, že půlka byla červená a půlka blond :)

Včerejší párty byla ve znamení blond. A tentokrát nás bylo víc- já jsem si chtěla udělat ombre (:3) až jsem z toho nakazila i kámošku 1 a 2. A i kámošku 3, která říkala, že už si barvit vlasy nebude. Nakonec si chtěla obarvit celé to svoje blond s červenýma melírama a přirůstající hnědou.

Kámoška 1 si koupila speciální barvu na ombre od L´oreal Paris a kámoška 3 si koupila obyčejnou blond. Já a kámoška 2 jsme si chtěly udělat ombre z její barvy (s příspěvkem).

Z barvy zbylo jenom na mě tak mi to teda holky udělaly, protože jsem s ombre přišla. Vůůůbec se mi to neuchytilo a kámošce se jenom trochu obarvila hnědá.

Kámošce 1 zbylo i na kámošku 2 a oboum se jim to hezky uchytilo, ale na kámošce 1 to neni moc vidět. Ale kámoška 2 vypadá božsky :)


Z týhle party jsem byla zklamaná, protože jsem to ombre vážně chtěla (vždyť jsem po něm pojmenovala blog!). Aspoň jsme si to užily. Ale s ombre to nevzdám a o prázdninách to zkusím znovu. :)

Blond Ombre
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama